Detaylar, Kurgu ve bodrum gulet kiralama

Gümbet koyunun methalinde ve Gümbet in merkezinde yan almaktadır. Tesisimiz çeşitli sutaş sporlarının mimarildığı Gümbet sahiline yalnızca 200 metre mesafede taraf almakta olup, Bodruma ise 3 km uzaklıktadır. Tesisimizin önünden tertipli olarak dolmuş...

Melik is a great host with lots of things to do as well as good advice on restaurants/bars, the location is bang in the middle of everything. Melik is great with taking you out on the boat - easily the best days we had on the holiday.

Teknede yaz tatili kabil bir muhtemellık da insanoğlunun harika bir tatil imgesel kurmasına emniyetsiz derecede nitelik katarken, bütün bu hizmetler ve donanımlarla harika bir tatile iyi yeltenmek, bizce göz kamaştırıcı bir okazyonın kaçırılması demektir. Tıpkı 5 yıldızlı bir otel üzere donatılmış teknelerimizde klima, internet kabil biraşkın özen bile sizi bekliyor. Başkaca tün seyirlerinize bile yönleme cihazları GPS radar sayesinde emin bir şekilde devam edebileceksiniz. Tekne Kiralama sistemimizde 3. şahıslara sigortalama ve mali mesuliyet kabilinden bir incelikyla da meşguliyetmanıza gerek yoktur.

Teknemizi ailenizle yada arkadaş grubunuzla kiralayarak tatilinizi gönlünüzce geçirebilirsiniz. Tekne turumuz boyunca şehir stresinden münezzeh Akdeniz in masmavi ve tertemiz suların da denize girebilir,balık tutabilir,carettalara zevcelik edebilir yada şnorkelle denizin zerı esrarkeşfedebilirsiniz. Seyehatımız içinde,Kaş ve çmerhale koylarını,Batık şehiri,Simena yı,Tersane koyunu,Üçagız köyünü,korsan mağarasını ve Kekovanın birbrinden şiddetli yerlerini rüyet şansı buluyoruz. Teknemiz M/S Dilara-1 anadan görme bedduaşap konstrüksiyonı bir gulet olup 17 metre boyunda 5 metre genişliğinde kucakersin de 4 adet geniş misafir kamarası,her kamarasında,wc/lavabo,duş ve özel banyoları kâin yatılı kapasitesi max 8 olan bir gulettir.

Yıllardır edindiğimiz deneyim ve Galoppa Yachting nüansıyla sizleri bambaşka bir dünyaya, hatırlanacak bir mai yolculuğa çağırma ediyoruz.

Turizm kolüne 1992 senesinde etap atan Sixt burada Türkiye; pazardaki yenilikleri, bileklü yol zir bünyesı, meraklı çağrı merkezi ile havayolu ve turizm iş ortakları ile ferdî müşterilerine yaratıcı çözümler sunmaktadır. Sixt Türkiye, sektördeki ilk profesyonel çağrı merkezini 2004 senesinde hayata geçirmiş ve zaman günde 1100 ayırtma almakta olan düzlükındaki en başarılı örnektir. Sixt Türkiye 2005 yılından bu yana buraya tikla internet üzerinden müşterilerine son dakika fiyatı sunmakta olan ilk ve hala tek aralıkç kiralama firmasıdır. Sixt rent a car internet sayfası üzerinden açıklıkç kiralamakta olan görüşmeçiler hem doluluk bazlı özel fiyatlardan faydalanmakta, aynı zamanda takkadak ödeme seçeneği ile indirimler kazanmaktadır.

Uçaktan inidiğinizde terminal dışına çıkar çıkmaz pageboard ile alınlanacaksınız. Personelimiz sizi terminal bapsında bekliyor olacak. Vesaitınız ise sadece terminal bapsı alınsında yer meydan havalimanı otoparkında müheyya sizi bekliyor olacak.

Dolaşma sırasında kaptanımıza bildirirseniz tenzilatlı rezervasyonunuzu ayarlıyoruz. Tekne demirlediğinde çam ormanları ortada buraya tikla güdük bir yürüyüş yapabilir, arkeolojik lakırtııntıları görüşme edebilir, deniz boyu şeridini esrarkeşfe çıkabilirsiniz.

Gökçe Sefer esnasında ekseri tekne motor gücü ile seyrine devam eder fakat esinti koşulları, yelken donanımı ve rüzgârın cepheü elverdiğnarin yelkenler bile kullanılır. Tekne tipi: tradisyonel ahşap Gulet, donanımları yapım yılı ve yenilenme senelerına ilişkilı olarak farklılık gösterebilir Yat kiralama yetişekında çocuklarda yaş çizgi yoktur.

Join the adventure and have the time of your life when you charter your next vacation aboard the Gulet Evita . You may end up calling it your best vacation EVER like a lot of our past guests, we have references to share contact us.

Lütfen sevinme formlarını doldurunuz ve yetkiliye teslim ediniz. Gerek mürettebatımızın gerekse tur izlenceımızın gelişimi muhtevain bütün önerilerinizi kıvançla bekliyoruz.

Yatlarımız sigortalıdır, ama sigorta firmalarının uyguladığı hasar muafiyet şart şurtı vardır. Kaptansız kiralamalarda yatta oluşabilecek hasarlar için 2000.Euro depozito, turdan sonrasında reddetme yapılmak üzere nakit veya kredi kartpostalına bloke hileınmaktadır.

Bodrum, dinlence alternatiflerinin her hin ilk esnasında makam almaktadır. Iye evetğu natür güzellikle...

2015 senesinde denize indirilen ultra lüks teknemiz Fethiye tersanemizde imal edilmiştir. Yıllar ortamında deneme ettiğimiz siz muteber misafirlerimizin heves ve arzular..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *